Lasimies Oy
Lasimies Oy

Yhteystiedot

Autamme sinua löytämään parhaan lasiratkaisun ja järkevimmän toteutuksen. Asiantuntemuksemme on käytössäsi.

Lasimies Oy

Metallikatu 1
15151 LAHTI
vaihde 010 397 7700 (klo 8.00 – 15.00)
myynti@lasimies.fi

Tehtaamme on avoinna arkisin kello 8.00 – 16.00. Varaa henkilökohtainen tapaamisaika sähköpostitse osoitteesta myynti@lasimies.fi.

Tilausten nouto tehtaalta arkisin klo 7.00 -16.00.

Laskutustiedot

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite: 0037 0736 0869
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 0037 2129 1126

Sähköpostilaskut:
laskut@lasimies.fi

Paperiset laskut:
Lasimies Oy
Metallikatu 1, 15151 Lahti

Hallinto

Antti Kurvinen
toimitusjohtaja
puh. 010 397 7710
antti.kurvinen@lasimies.fi

Anna Ahlbom
Operatiivinen johtaja
puh. 010 397 7730
anna.ahlbom@lasimies.fi

Myyntipalvelut

Merja Johansen
myyntipäällikkö
puh. 010 397 7718
merja.johansen@lasimies.fi

Voitte lähettää myynnin kyselyt ja tilaukset  suoraan osoitteeseen myynti@lasimies.fi 

Toimistopalvelut

Jenni Holopainen
taloushallinto, osto- ja myyntireskontra
jenni.holopainen@lasimies.fi

Jenna Korhonen
Myyntiassistentti, osto- ja myyntireskontra
puh. 010 397 7703
jenna.korhonen@lasimies.fi

Hanna Kurvinen
palkanlaskenta
puh. 0500 651 364
hanna.kurvinen@lasimies.fi

Tuotantopalvelut

Hannu Anttila
tuotantopäällikkö
puh. 010 397 7717
hannu.anttila@lasimies.fi

Juha Lahti
tuotantojohtaja
puh. 010 397 7719
juha.lahti@lasimies.fi

Pekka Tirkkonen
tuotepäällikkö, hankinta
puh. 010 397 7714
pekka.tirkkonen@lasimies.fi

Logistiikka

Materiaalien lähetys ja vastaanotto

Billy Mardle
puh. 010 397 7706
lahettamo@lasimies.fi

Tilausten nouto tehtaalta arkisin klo 7.00-16.00.